| forzasteaua a întrebat:

peste o saptamana o sa incep scoala,sunt boboc la C.N bilngv George Cosbuc, in Bucuresti...pe mate-info.ma gandeam ca dupa liceu sa plec in afara, in S.U.A de preferat, sa studiez criminalistica...credeti ca este bun liceul unde am intrat? va rog..cat mai multe pareri happy

3 răspunsuri:
| PinoDenisa19 a răspuns:

Buna.
Nu stiu eu foarte multe despre astea, dar imi place cum gandesti.E frumos la criminalistica in S.U.A, si visul meu e sa ajung acolo, nu neaparat sa invat. Tu vrei ceva de genul cum fac aia in CSI nu-i asa? Oricum e cred ca e bine, mai vezi si alte pareri. Bafta!

| forzasteaua explică (pentru PinoDenisa19):

Da.ceva gen C.S.I, Dexter.dar nu din cauza acestor seriale mi-a venit ideeabig grin e o dorinta mai veche, sa ajung politist criminalist, doar ca aici, in Romania noastra, cu parere de rau o zic(pe bune, indurerat)...nu ai ce sa facisad....stai si inveti atata timp ca sa ajungi acolo si o arzi pe 1500 de lei pe luna..in S.U.A vreau sa ajung, politist ..de preferat criminalist, daca nu..nu'i baibig grin. astept si alte pareri! :-)

| lov318 a răspuns:

Heii. Si eu sunt boboaca in Cosbuc la mate-info. Sper sa fie totul ok. In ce clasa esti?big grin