| ___Enzo a întrebat:

Bună ziua! Pot face ceva să dau afară din școală pe domnul diriginte?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta ar mai trebui. Tu ca elev sa il dai afara pe diriginte.
S-a intors lumea pe dos, of Doamne!

| Wr3nch a răspuns:

Dar ce a făcut dirigntele? Ti-a chemat părinții la școală și le-a zis că șomezi?

| Fatamuntilor a răspuns:

Tu?
Vorbeste cu parintii tai despre asta! Daca sunt probleme se va discuta cu directorul scolii.cu inspectoratul scolar
In cazuri grave si dovedite se poate ajunge la asa ceva.
Daca nu este asa tu vei avea probleme!

| ReddY25 a răspuns:

Cadou de Crăciun? happy

Răspuns utilizator avertizat
| LordCristobal a răspuns:

Ca sa il dai afara din scoala pe domnul diriginte trebuie sa ai dovezi palpabile si concrete.
De exemplu daca face scandal la ora sau vorbeste urat cu un elev il inrrgistrezi, duci inregistrarea la directoare sau la un inspectorat scolar sau o urci pe internet.
Acum nu stim nici noi ce a facut domnul diriginte ca sa il dai afara din scoala.

| Nelucojoc a răspuns:

Asta sigur va functiona, mai ales cu atatia martori de fata... nu?

| Tatiana2af a răspuns:

De ce ai vrea asta?

| ayran a răspuns:

Daca ai dovezi ca acesta a incalcat vreo regula a scolii sau abuzeaza de elevi, atunci da.