| MihaelaMihaela234 a întrebat:

Cei care ați terminat anul trecut sau acum ceva timp clasa a 8-a, când ați mers la școală pentru a pune codurile pentru liceele dorite, doamna /domnul diriginte era acolo?

Răspuns Câştigător
| RKBlue a răspuns:

Salut!
Da,diriginta mea era.
Din ce am vazut toate dirigintele( si dirigintii) sunt acolo pentru a ajuta(si in cazul fostei mele diriginte, de a se agitalaughing )

| MihaelaMihaela234 explică (pentru RKBlue):

? mulțumesc! Trebuia să o vezi pe fosta mea dirigintă la inspecție? A băut dea apă zici că nu mai băuse de o săptămână?

| RKBlue a răspuns (pentru MihaelaMihaela234):

Diriginta mea incepuse cu:
Ce faceti copilul mamii?(vorba ei preferata)
Apoi a inceput sa faca pe minunata in fata parintilor.Nu era rea cu noi, dar ii placea sa ne spuna cum suntem cea mai rea clasa din scoala si dupa noi nu va mai lua alta clasa la dirigentie.
Primul lucru pe care l-a facut in toamna?
Diriginta.(Si in aceeasi clasa pe care am avut-o si noi)