| Tudorup a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti si mie ce profil de liceu trebuie sa urmez ca sa ma duc la o facultate de menagement! Multumesc!

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Mate-info --- la management iti trebuie atat una cat si cealalalta. Managementul s-ar potrivi mai bine ca o a doua facultate daca situatia o va impune! --- ca sa faci management, ca unica optiune, nu cred ca este alegerea cea mai potrivita cel putin pentru acest moment ( majoritatea absolventilor isi tin diploma-n sertar!)

| annyannya a răspuns:

Buna! Poy la un liceu economic! La contabilitate de exemplu pentru ca la profilul asta se face si management. :d

| DarkShina5566 a răspuns:

Matematica-Informatica

| Lorely a răspuns:

Cele mai potrivite ar fi: economie si stiinte big grin