| rumi36 a întrebat:

Cât durează ca foaia matricolă să fie eliberată?
Vreau să mă transfer din clasa a-10-a, iar cei de la liceul unde vreau să mă transfer vor să vadă adeverința mea de studii( foaia matricolă pe un singur an şcolar).
Am fost la secretariatul liceului meu si m-a pus doamna secretara sa fac o cerere dar era ocupată cu înscrierile în clasa a-9-a si nu stiu cand imi va duce cererea la directoare.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Tu fă cererea că foaia matricolă o trimite școala de unde pleci, dacă ți aprobă unde vrei să ajungi