| SynapseNinja a întrebat:

Vreau un sfat vă rog. Ce îmi recomandați dintre ase la Iași la profilul Economia comerțului, turismului și a serviciilor mă interesează sau la Inginerie Alimentară la Galați? Vă rog seriozitate și mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| NoctisFive a răspuns:

Mie, personal, facultatile in care am cat de cat incredere se afla in: Bucuresti, Iasi, Timisoara, Cluj si poate Craiova(nu spun ca in orasele astea nu sunt facultati proaste), deci parerea mea e sa alegi FEA, din Iasi

1 răspuns:
| leapșa a răspuns:

1. ASE e doar in Bucuresti. In Iasi e FEA.
2. Studiaza-n Iasi.