| roxanaghiuzan a întrebat:

Bunaaa! Deci sa incep cu inceputul eu sunt la liceu in clasa a |X a la profilul stiintele naturii si dupa liceu as vrea sa optez pentru medicina veterinara, chestia e ca nu ma impac bine cu matematica si as vrea sa ma transfer la stiinte sociale sau filologie. Deci intrebarea mea ar fi, daca m-as transfera tot as putea, dupa liceu, sa dau la medicina? Mersii.

Răspuns Câştigător
| alexadulcica111 a răspuns:

Si eu vreau sa merg tot la medicina si sunt pe mate-info, dar nu conteaza ce profil termini, important este numai bacalaureatul, intr-adevar ca cei care sunt pe stinte ale naturi au un avantaj, dar asta este numai pentru tine, in rest nu conteaza profilul

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Da, conteaza numai sa iei bacul.