| Andraanda a întrebat:

Bunaam si eu o nelamurire :]]. Cunosc un baiat de mai bine de 5 ani. Am fost cu el odata dar relatia cu el m-a tinut o zi rolling on the floor)...Acum ca am crescut si noi mari :]. Mia cerut nr de tel si ieri m-a chemat afara dar sia adus inca un prieten cu el. Imi zicea ca m-am facut frumoasa se punea langa mine. I-am zis ca mie frig el imi ziceaa ca ma incalzeste si azi m-a sunat sa ma duc cu el in bizoo la o plimbare. Da semne ca ma place?! Funda

Răspuns Câştigător
| xAllexutsa a răspuns:

Daaaa.te place :*

6 răspunsuri:
| OaieBlonda a răspuns:

Te place :*

| RomFumSiVanilie a răspuns:

E evident, te place!smug :*

| Andraanda explică:

Auzi ...am gresit categoria din gresealka ce trebuie sa te flambezi atat.ai grija cu vorba.ca desteptu cedeaza primuu... daca erai desteapta.=]].Of of

| AndreiAndreiP a răspuns:

Da cu siguranta

| loveusa a răspuns:

Du-te-n mata scrie la categoria potrivita nu la educatie si cultura genrala *****

| Adriiiii a răspuns:

Nu te place...E in LIMBA dupa tinehappy