| anonim_4396 a întrebat:

Buuna.Ma puteti ajuta cu un discurs pentru o profesoara de muzica?batting eyelashes Mersii mult!:*:*

1 răspuns:
| Mary Marry a răspuns:

Pai eu te pot ajuta dar mai intai trebuie sa imi zici cam despre ce.
Despre:Alteratii, Sincope, Sincope Contratinpate, Contratim, Semiton, Armura de la cheie, Masurile de 4 a 4, masura de 3 pe 2, sau despre 6 pe 12.adica trenuie sa jici daca iti trebuie mai greu, mai usor.ca eu cum sunt la Dinu Lipatti iti dai seama ca le am cu astea dar zi-mi despre ce vrei sa scrii discursul.