| Dazzzie a întrebat:

Cam cat de probabil este sa pice la examenul national nuvela sau schita, din punct de vedere ca este si anul lui Caragiale, anul trecut s-a dat basmul, la modelul de anul trecut s-a dat fabula, acum 2 ani la evaluare s-a dat pastelul., so?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Nu poți face calcule, subiectele se aleg prin tragere la sorți. Mai bine intră și mai citește pe aici http://lecturirecenzate.ro/ Îți va folosi. Succes!

| AlexMrs a răspuns:

Acolo va fi o extragere deci sunt sanse egale sa pice orice. nu conteaza ca este anul lui caragiale nu conteaza ce a fost anul trecut.

| xAkira a răspuns:

Toti vrem sa stim asta o.O

Abia astept sa se termine o data cu examenele astea si sa revenim la programul de dinainte o.O