| Vernusio a întrebat:

Cand ati inceput/v-ati apucat sa invatati pentru bacalaureat cand a trebuit sa dati examenul si cat timp ati invatat pe zi?

6 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Vai frate am si eu bacul anul asta si apropae nimic nu am invatat...
Domnu sa ne ajute sa trecem happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Niklauss):

Roagă-te zi și noapte la "domnul" și nu învăța nimic, să văd și eu cu cât treci examenul.

| Niklauss a răspuns (pentru anonim_4396):

Trebe toti ateii de pe grupu asta sa interpreteze tot?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Niklauss):

Eu nu-s ateu, nu mai confundati ateii cu "ne-creștinii".

| Iunix a răspuns:

Mă apuc acum de învățat... ca după să ajung șomer și să nu am un loc de muncă sau să găsesc pe unu care să mă plătească cu 1200 de lei.

| Bishopp a răspuns:

Eu m-am apucat sa invat pentru bac in semestrul al doilea al clasei a 12. In special la romana si geografie. Cu matematica nu am avut probleme mereu am stiut din clasa dar am facut teste.
Faceam cate 3 teste pe zi la fiecare materie.
Examenul l-am dat in iulie 2015.