| keytleen a întrebat:

Cand incepem scoala pe 1 septembrie sau pe 15?

Răspuns Câştigător
| Mihai11 a răspuns:

Semestrul I incepe pe 10 septembrie 2012 si se termina pe 21 decembrie 2012.Semestrul II incepe pe 14 ianuarie 2013 si se termina pe 21 iunie 2013

20 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| n1445 a răspuns:

3hee hee

| DeejayAndr3y a răspuns:

Pe 10 septembrie. Fundahappy?

| LoveToHate a răspuns:

| love10andra a răspuns:

Pe 10 septembrieee! Intr-un timp se auzea ca vom incepe pe 1 septembrie.dar nu.{funditaaa?big grinwinkinghappy

| DarkBlood32 a răspuns:

| gingergirl1 a răspuns:

Pe data de 10 septembrie!

| Mangustă a răspuns:

Pe 10 de ziua mea -.- Logic era pe 15, dar pentru ca asta cade sambata s-au gandit sa ne ia o saptamana si sa incepem mai devreme ca si cum nu ar fi fost de ajuns ca am terminat pe 22 (parca...)

| Addaa1998 a răspuns:

Pe 10 sep

| ღCuteღKissesღ a răspuns:

10 septembrie

| Th3Unknown a răspuns:

10 si deja abia astept vacanta de iarna si apoi cea de pasti si apoi iar vacanta de vara ieee party deci gandeste ca se termina si apoi o sa inceapa din nou.

| Cryshhtian a răspuns:

Pe 10 septembriehappy

| Dianna21 a răspuns:

Din cate au spus si ceilalti pe 10 septembrie :p. Asa ca. Vacanta e pe sfarsite :-s crying.rolling on the floor

| Kgh13023 a răspuns:

Pe 10 septembrie (din cate stiu eu).

| CHANELno5 a răspuns:

Pe 10 septembrie

| weapon a răspuns:

Pe 10 septembrie.

| IulianaD a răspuns:

| XxxIullyxxX0810 a răspuns:

Pe 10 septembrie asa o zis la stiri si la radio. Fundita?

| EuSuntMăta a răspuns:

Pe 10 septembrie

| bloondutu a răspuns:

Pe 10 sep