| 1Chris1 a întrebat:

Cand ma pot transfera de la un liceu la altul? Trebuie neaparat dupa terminarea primului semestru? Acum nu se poate?

3 răspunsuri:
| BogdaneluluI a răspuns:

Poti si dupa doua saptamani de la terminarea vacantei, insa, ar fi bine sa o faci inainte sa inceapa scoala.

| freakz01d a răspuns:

Depinde daca anul acesta ai fost reparitzat trebui sa astepti un semestru, iar apoi poti sa te muti! Daca esti deja in liceu nu stiu sigur daca poti sa te mai muti deja mai sunt putine zile pana la inceperea anului scolar. Funda?

| butterballs a răspuns:

Da, se poate si acum.
Poti sa te transferi la sfarsitul anului scolar sau intre semestre.