| anonim_4396 a întrebat:

Cand o sa ma duc la liceu o sa stau la camin, in camera vom sta baieti si fete sau separat?

Răspuns Câştigător
| BadGirlVsLove a răspuns:

Depinde de caminul la care te duci, dar in cele mai multe cazuri stati separat, adica in aripi separate ale caminului, dar daca caminul este mic este posibil sa stati impreuna. Sper ca te-am ajutatwinking

6 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

O fi ea libertate, democrație, dar internatele de la licee n-au ajuns chiar bordeluri!
Nici chiar așa!

| darrio2007 a răspuns:

Separat.Cum adica in aceeasi camera? Ti-ar place!

| chronoStrix a răspuns:

Separat

| raMLesS a răspuns:

Ce-ai mă panaramă de copil cu ea? A pus o întrebare nu a spus că vrea să stea cu băieţi în aceaşi cameră ca să se fu*ă.
Ai învăţat cuvinte noi şi vi şi n-i le spui nouă pe TPU, ă?

| raMLesS a răspuns:

Ai 11 ani şi îmi spui mie de gramatică mi-aş eu ceva în gramatica ta, păcat că TPU nu permite înjurături, păcat că-mi irosesc timpul cu tine.

| Ioonela a răspuns:

In nici un caz nu o sa stati in aceeasi camera.
La mine in oras sunt camine doar pentru fete si camine doar pentru baieti.