| alexutsssa a întrebat:

Cand vor pune rezultatele evaluari nationale(notele) pe net? Si pe ce site? Multumesc!

8 răspunsuri:
| yoonny a răspuns:

Notele nu se pun pe net...se v-a pune pe net liceul in care ai fost repartizat si atunci va fi pusa media de admitere si media testelor nationalabig grin

| IustinaSiAtat a răspuns:

Saptamana viitoare pe edu.rowinking

| MariaChrii a răspuns:

Data nu o stiu dar daca vrei site cauta pe www.edu.ro

| Miky1 a răspuns:

Si te ador ca fata!

| ionutiulian1997 a răspuns:

Notele nu se pun pe net. daca vrei le vei afla maine (vineri)pe usa scolii. funda

| MirunaMuffin a răspuns:

Se vor pune saptamana viitorare pe :
www.edu.ro
Fundita?; o3

| Alexandru_Radu_1997_sil0 a răspuns:

Asculta rezultatele se vor afisa pe data de 28 iunie dar pe internet se vor afisa pe data de 5 iulie, sunt sigur sigur.