| JazzRabbit a întrebat:

Pece site sunt afisate rezultatele evaluari nationale 2013 pentru jedetul Vaslui?

3 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Http://www.gandul.info/......r-11032110
Rezultate finale pe 3 iulie.

| ReusxD a răspuns:

Vezi aici informatii cati au luat note mici si mari
http://www.hobbitro.ro/saune/?gclid=CIHe_KD9jbgCFUFY3godHS4AGQ
Si pe www.edu.ro poti gasi.

| dydydeea a răspuns:

Buna! Si eu sunt din Vaslui dar nu am gasit rezultatele, de fapt am vazut pe un site ca sunt afisate pe isj Vaslui dar sincera sa fiu le-am cautat de m-au luat toti dracii(pe site-ul ala) dar nu le-am gasit...
Apropo la ce liceu vrei sa te duci? Poate ne intalnim, mai stii laughing?