| mihaela7228 a întrebat:

Care au fost statele democratice si totalitare dupa primul razboi mondial. scuze de categorie darimi trebuie urgent

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e vorba de urgenta suna la 112, dar cum nu respecti categoria si nici regulile acestui site o sa-ti raspund
1. Statul in cur
2.Statul degeaba
3.Statul la coada
4. Statul la alta coada ca acolo nu mai avea pui
Si stai p-aici ca baga masline

| mihaela7228 explică (pentru anonim_4396):

Cautam un raspuns urgent pentru ca chiar aveam nevoie. si daca am pus la alta categorie nu cred ca trebuie sa faci pe desteptul sau pe desteapta. si chiar vorbeam serios.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mihaela7228):

draga mihaela 1944, nu am vrut sa par rautacios si nici chiar rau te rog sa ma pupi ca nu te-am dat pe goarna, acum ce vrei mai fata, sa ma pedepseasca cel de sus al site-ului? nu avem voie sa reparam temele pentru acasa pe site

| mihaela7228 explică (pentru anonim_4396):

Dar nu trebuia sa comentezii daca nu tia convenit

| anonim_4396 a răspuns (pentru mihaela7228):

uite mai draga care e treaba cu mine, mi se spune imbarligacaciosul nu ca as imbarliga lumea, asa sunt eu, na