| ariana10 a întrebat:

Care credeti ca e cea mai importanta agentie din lume, eu cred ca e NASA, voi ce ziceti?

7 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Nu e agentie NASA dupa parerea mea ci e un institutie mai mistificata ...care se ocupe de ceea ce stim adica tot ceea ce tine de lansarea navelor spatiale si cercetarea misterelor extraterestre si de ce nu ne e dat sa stim; cel putin dupa parerea mea...cu foarte multe date secretizate.

| DMV a răspuns:

Si eu stiu un roman care a spart site-ul NASA. E cel care a aplicat prima data blind sql injection pentru a sparge un site. Nu dau nume, ca nu-i place reclama si admir asta la el.

| ariana10 explică:

Carminaburana43, sti ce inseamna NASA, iti spun eu:Agentia Spatiala Nord Americana

| gemeni6226 a răspuns (pentru ariana10):

In ordine, dar asta nu inseamna ca nu se ocupa si de ceea ce a spus carmina.

| naya a răspuns:

Loteria nationala..sau asta nu e vazuta ca si o agentie? confused

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca au reusit sa ii sparga parola numai e angentie importanta!

Stiti cine a reusit sa sparga parola de la NASA?
Chinezii!
Stiti cum?
Au incercat fiecare cate o parola laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mossad-ul.