| dennisbaiat a întrebat:

Care credeti ca este cea mai de viitor facultate, ma refer la buget nu cu plata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Informatica sau Calculatoare si Tehnologia Informatiei. Nu cred. Chiar este.

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Calculatoare, informatica. Buget si taxa exista la toate facultatiile de stat.

| purplestar9494 a răspuns:

Acum cateva zile s-a publicat un studiu in care precizau ca cele mai folositoare facultati sunt:medicina,farmacia, contabilitatea, politehnica iar cele mai nefolositoare sunt:stiintele politice, jurnalismul, filologia
Acesta este doar un studiu eu sunt de parerea ca ar trebui sa alegi ceva care sa iti placa si care sa te defineasca pe tine ca om.
"Alege un job pe care il iubesti si nu va mai trebui sa muncesti nici o zi in viata ta " (Confucius)

| moniquah a răspuns:

Medicina sau farmacia