| adutza_2557 a întrebat:

Care dintre pisici femele sau mascule (pisici siameze) sunt mai cumintele?(stiu ca cum il educi asa este dar are si o chestie de sex)

Răspuns Câştigător
| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Mmnu nu e chestie de sexul pisicii e vorba de gena mai mult dar de fapt motanii sunt mai cumintibig grin iti recomand in schimb sa il castrezi, la batranete, daca stai la bloc innebunesc si parca turbeaza iti dai seama e ca un barbat inchis intr-o casa fara nici o femeie toata viata luirolling on the floor) asa daca il castrezi cere doar de mancarerolling on the floor)

1 răspuns:
| SkittlesS a răspuns:

Toti masculi la feline sunt mai calmewinking
GooD Luck!
StupiDream

Funda?