| Johnny25 a întrebat:

Care e numărul maxim permis de absențe la un laborator (facultate)?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Tine de facultate

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de facultate si de profesor. Unii nu accepta niciuna, unii 2...

| Frank51 a răspuns:

0 (zero). Poti sa lipsesti, dar ai obligatia sa le recuperezi pana la sesiune!

| AC4S4 a răspuns:

In general 0-3 absente.
Desigur, sunt unele facultati care cer prezenta de 100% la laboratoare la cateva materii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2-3 cred.Nu vreau sa vorbesc prostii, spre exemplu eu am întrebat un profesor și mi-a spus că la ora lui să vin măcar la un laborator pe luna având in vedere ca sunt navetist..depinde