| adryvalenyy a întrebat:

Care este cartea voastra preferata? big grin happy

14 răspunsuri:
| MMadalina a răspuns:

"La rasarit de Eden "John Steinbeck- este o carte super interesanta care merita cititawinking

O zi buna>big grin

| pwp a răspuns:

Jalna scrisa de mazzode la roche

| AnnaMariaaa a răspuns:

Zori de zilove struck

| Maximus a răspuns:

Am mai multe si anume: Viata ca autosugestie (Dan Gogleaza), De veghe in lanul de secara (J. D. Salinger), Twilight (toate volumele, de Stephenie Meyer), 20 000 de leghe sub mari, Insula misterioasa, Steaua Sudului, Ocolul Pamantului in optzeci de zile, Opt saptamani in balon, Capitanul Hatteras, Ocalatorie spre centrul pamantului, Indiile negre:Goana dupa meteor (Jules Verne), Codul lui da Vinci, Ingeri si demoni (Dan Brown), Idiotul (Dostoievski), si mai sunt dar nu vreau sa te plictisesc.

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Elevul Dima dintr-a saptea (Mihail Drumes)

big grin

| Adryana a răspuns:

Am mai multe : Amurg (toate volumele), Mizerabilii, Harry Potter etc.

| Sunshinee a răspuns:

Dostoievski - Crima si pedeapsa, momentan (:

| AnonymousMm a răspuns:

Invitatia la vals, Scrisoare de dragoste, O plimbare de neuitat, La medeleni-astea sunt cartile pe care le-as citi din nou cu mare placerebig grin

| BlueDreams a răspuns:

Singur pe lume

| emilie_8883 a răspuns:

Singur pe lume. clar. am citit-o cand eram mai mica. ahh day dreaming mi-au dat si lacrimile. dar a ta?happy

| ForbiddenLove a răspuns:

Last song

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mircea Teorean - Dincolo de copilarie

| a răspuns:

Romanul adolescentului miop si Fascinatie.

| Andrei_5762 a răspuns:

Agatha christie-crima din orient express; crimele abc; zece negrii mititei si asa mai departe