| HelpingHands a întrebat:

Care este cea mai bună facultate de jurnalism din București? Oferiți argumente!

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

FJSC- Facultatea de Jurnalism și Științele Comunicării. Acolo sunt cei mai buni profesori în domeniu teoretic, dar dacă ești absolvent nu înseamnă neapărat că te și angajează cineva ca jurnalist. Cunosc o persoană care a terminat și nu găsește job, deși îi pusese cineva o pila la o televiziune, dar așteaptă telefonul de răspuns de câteva luni laughing așa că cam asta e treaba.

4 răspunsuri:
| svenhassel13 a răspuns:

Nu contează, interesul e sa te dezvolti tu, in particular.

| HelpingHands explică (pentru svenhassel13):

Un profesor poate fi mai bun decât altul, de aceea întreb.

| daculliber a răspuns:

Intact media academy

| HelpingHands explică (pentru daculliber):

Se poate să argumentezi răspunsul?