| 1261996 a întrebat:

Care este diferenta intre sectia limbi si literaturi straine si limbi moderne aplicate? Ce pot face in viata daca merg pe o sectiune si ce pot face daca merg pe cealalta?

6 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

La limbi moderne aplicate faci 2 limbi și ieși cu 2 limbi pe diplomă și pe deasupra mai faci și alte materii, drept, economie.
E ciudată facultatea, dacă ai răbdare până deseară să vină prietena îți voi da mai multe detalii, că ea este la limbi moderne aplicate.

| 1261996 explică (pentru Azµre):

Multumesc! O sa astept.

| ionika6 a răspuns (pentru Azµre):

Buna,
imi poti da si mie mai multe detalii despre aceasta facultate? este greu?
Si eu vreau sa merg pe coreeana...am auzit ceva de 1 limba principala si una secundara si una optional?
imi dai te rog mai multe detalii?

| Azµre a răspuns (pentru ionika6):

Prea mult nu te pot ajuta eu dar îți pot lăsa id-ul prietenei mele și să vorbești cu ea e ok așa?

| ionika6 a răspuns (pentru Azµre):

Da...ms

| ionika6 a răspuns:

Buna,
Imi poti da si mie mai multe detalii despre aceasta facultate? este greu?
Si eu vreau sa merg pe coreeana...am auzit ceva de 1 limba principala si una secundara si una optional?
imi dai te rog mai multe detalii?