| RobertXT a întrebat:

Care este diferenta intre un liceu (ex. : Liceul sportiv) si un colegiu national (ex. :Colegiul National Doctor Ioan Mesota)?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diferenta e ca la liceul sportive faci mai mult sport in rest nu prea sunt diferente

| Dayiii96 a răspuns:

Nu e nici o diferenta faci tot 4 ani de liceu acuma depinde de profil posibil sa mai scapi de ore si sa faci practica.

| Mariusika_Marius_1999 a răspuns:

Da intr-un liceu sportiv faci mai mult sport decat ore sau cel putin asa am auzit

| LD_Angelica_1981 a răspuns:

Nici una