| yungandreigawd a întrebat:

Care este lucrul de care sunteti cei mai mandri?

13 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La 61 de ani am invatat sa lucrez in Linux.

| Frank51 a răspuns:

Apartenența la domeniu artistic, cânt la chitară, pian, și urmează fluier. Pe lângă asta, am o experiență de ~11 ani în editare audio.

| SilentRain a răspuns:

Fac cartofi prăjiți, ce-i mai bunii din galaxie
Daca nu da-i colțul in 24 ore după ce i-ai mâncat, te poți considera renăscut ^_^

| gabicoo a răspuns:

Poziția mea in clasamentul TPU!
winking

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Ca am reusit sa supravietuiesc pana azi.

| Apokales a răspuns:

Nu am realizat nimic semnificativ inca, nici macar un lucru rau care sa fi avut un impact asupra alor mei.

| wildthing a răspuns:

N-am realizat absolut nimic in viata si nu sunt mandru de nimic.

| Invictusman a răspuns:

Ca, nu beau, nu fumez, nu ma droghez, nu consum nici cafea.
Am toate motivele sa ma refugieze în cele menționate, dar am ales sa nu urmez,, efectul turmei ".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana la 21 de ani nu am fumat in viata mea, de un an si ceva nici alcool nu mai beau deloc, am permis din liceu, facultatea e aproape terminata, am empatie fata de copii, nu sunt rasista, sexista, homofoba, nu sunt religioasa si am cel mai adorabil nick din istoria TPU.

| chuckmanson a răspuns:

Faptul că scriu cărți. Nu am publicat nimic încă, dar plănuiesc să fac asta.

| Pamanteanul a răspuns:

Nu ma mândresc cu nimic

| joghu22 a răspuns:

Nu sunt mândru de mine. happy

| HatsuneMiku01 a răspuns:

Ma uit la animeuri