| passenger a întrebat:

Care profil credeti ca este mai bun pentru viitor?
mate-info bilingv engleza sau mate-info intensiv informatica?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as merge pe mate-info bilingv, iti ofera mai multe posibilitati si trebuie luat in calcul faptul ca viitorul e imprevizibil.In plus, vei avea un avantaj consistent in cazul in care te hotarasti sa parasesti tara.Numai bine.

| cookie93 a răspuns:

Amandoua sunt bune. daca doresti sa te angajezi pe viitor intr-o companie unde se lucreaza pe caculatoare sau sa fii programator etc, a 2 optiune.la 1, te asjuta si cu limba straina intr'o companie tot pe baza calculatoarelor.e alegerea ta
bafta