| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele 6 module care se dau la ecdl? Merita sa dai? Cam cat costa? Ce nivel are ecdl?

3 răspunsuri:
| ionut258 a răspuns:

Utilizarea computerului
Instrumente Online
Office - Word
Office -Excel
Office - Powerpoint
Office - Access

acum, cum crezi daca merita sa il dai sau nu, scapi de competentele de la bac si ai o diploma ca stii sa umbli pe un pc.
inscrierea costa in jur de 130 lei parca, fiecare modul 33 lei si eliberarea diplomei 8 lei
nu e foarte greu dar nici usor, daca cauti pe net gasesti simulari si iti poti face o idee cam ce fel de intrebari sunt

| anonim_4396 explică (pentru ionut258):

Toti profesorii ne bat la cap sa-l dam. Tu l-ai dat si atat ai platit? Ca daca atat nu mi se pare scump, desi am auzit de preturi mai mari.

| ionut258 a răspuns:

Da, am inceput anul trecut si mai am de dat doar access-ul