eileen
| eileen a întrebat:

Care sunt cele mai frumoase femei din lume? Ma refer la natie. Multi spun ca romancele, altii braziliencele... voi ce spuneti? Fiti obiectivi...cat de cathee hee

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Cele mai frumoase sunt femeile fericite.

79 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca rusoaicele, pe buna dreptate! le adorbig grin

| claudya_7228 a răspuns:

Romancele sunt foarte frumoase si braziliencele sunt foarte frumoase doar ca ele isi fac operatii si la nas isi baga silicoane in buze in fund in sani si de aia par frumoase si se macheaza de numa dar eu cred ca romancele sunt cele mai frumoase si mai naturale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare femeie este frumoasa in felul ei...

| Klara a răspuns:

Rectific.
Romancele. Moldovencele. Rusoaicele.
Insa pentru mine, grecoaicele sunt un etalon al frumusetii happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai frumoase femei din lume sunt romancele, venezuelencele, rusoaicele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romancele evident

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romancele evident

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei cele de etnie slavonica sunt cele mai frumoase din lume, nu conteaza top miss unverse samd, iar pentru zona noastra moldovencele si ardelencele sunt mai frumoase ca romancele big grin happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele din spatiul slav si moldovencele inclusiv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rusoaicele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moldovencele si toate slavele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ucrainencele... e probata de mine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romancele

| marius_7009 a răspuns:

Nu putem sa generalizam fiecare natie de femei are frumusetea ei, nu uitati ca nou mongoloidele, africancele ni se par urate dar pentru barbati din zona lor, le se par frumoase asa ca nu putem sa spune anume unde ce si cum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca rusoaicele doar ele au miss world

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indiencele unele, dar din romania eu cred ca moldovencele si ardelencelelove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romancele nu sunt cele mai frumoase... cele mai frumoase sunt:basarabencile, ucrainencile si rusoaicele! majoritatea zic asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romancele bineinteles.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place cum numa femei au raspuns "romancele!" laughing, e ok, macar voi sa va laudati tongue in Europa sunt o gramada de tari cu femei superbe mult peste romancele noastre gen Olanda, Suedia, Danemarca, Cehia, Ucraina si aici vorbim de tari cu un procent mare de femei frumoase, sunt si la noi dar putine
p. s. daca un baiat ti-a spus ca romancele sunt cele mai fi sigura ca vrea sa te bage in pat(sunt baiat, stiu)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romancele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romancele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare de ce au raspuns mai multe fete?waiting

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ucrainiencele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe primul loc Tigancile pe al doilea Rusoaicele pe al treilea Mulatrele pe la parulea Frantzuaicele si pe al cincelea

| lencikk a răspuns:

Eu zic ca rusoaicele deoarece sunt rusoaica, logic nu,,, cum romancele spun ca ele sunt cele mai frumoase asa zic si eu ca rusoaicele sunt cele mai frumoasethinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romancele sunt mai perfecte decat in alte tari daca ai sa generalizezi noi ne ingrijim mai mult. daca te duci in italia de ex femeile sunt barbatoase la fel ca unguroaicele rusoaicele au in gen doar ochi fgaini americancele as grase iar anglia ei bine au femei grase aprozimativ oricum nu se incadreza in buze pline ochi mari sau sani se zice ca femeia idelaa trebuie sa aiba nas mic gurta plina forme feminine, in general latinele au astea de ex buzele mari le mai gasesti la negri. poate chiar mulatrele as perfecdte ca au forme. dar in general romancele as frumoase au detoate si oricum trebuie sa ne sustinem rasa. dar acum serios oriunde m-am dus am vazut rau in general.mai ales olanda as neingrijite, deci romancele noastre slabute si cu forme as dulci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romancele sunt cele mai frumoase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce doamne ati patit toti si spuneti ca rusoaicele sun cele mai frumoase femei ca nu aveti dreptate de loc romancile sunt cele mai frumoase femei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rusoaicele si Indiencele, Brazilienele. Si romancele sunt frumoase dar rusoaicele sunt si mai si

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ucrainencele sunt superbe, mai ales cele brunete, sunt perfecte, :d