| cara14 a întrebat:

Imi puteti spune va rog frumos pentru ce sunt faimoase braziliencele in lume? in afara de dansurile lor, ma refer ce au special la fata? sau la corp.De toata lumea le considera frumoase..intr-adevar asa este.Dar as vrea sa stiu care au diferit de altele...

2 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Pentru cur, sincer nu cred ca exista femei cu un cur mai mare decat braziliencele(mai sunt unele negrese sau altceva dar alea care il au sunt si overweight) ..si au ochi destul de mari negri frumosi..nu toate

| pisikutzza22 a răspuns:

Eu am cunoscut destule nu sunt iesite din comun dar sunt admirate intr-adevar pentru fund si sani desi majoritatea se opereaza ca sa le obtina. aproape toate care le-am cunoscut facusera implanturi cu silicon in sani (unele si in fund) botox in buze si liposuctie.La fata nu sunt atat de frumoase precum romancele majoritatea sunt simpatice.O alta chestie diferita ca au "sange fierbinte" adica sunt foarteee libertine si le place la nebunie sexul