eileen
| eileen a întrebat:

Care sunt cele mai frumoase femei din lume? Ma refer la natie. Multi spun ca romancele, altii braziliencele... voi ce spuneti? Fiti obiectivi...cat de cathee hee

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Cele mai frumoase sunt femeile fericite.

79 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt frumoase, mai ales daca le dai fardurile de pe fata:-)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romancele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ucrainencele... e probata si de mine! Jale cum arata. si sa vezi in pat maiestrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"romancele`s frumoase, da`s curve toate!"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu-mi plac deloc rusoaicele! PS:Sunt ca niste barbati si mai sunt si betive.Indiencele mai sunt frumoase, dar desigur dupa romance. Romancele sunt frumoase si afara si inauntru. Pacat ca nu am castigat vreun concurs de MISS, dar chiar si acolo se merge pe pile. Romancele sunt cele mai tari!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu-mi plac deloc rusoaicele! PS:Sunt ca niste barbati si mai sunt si betive.Indiencele mai sunt frumoase, dar desigur dupa romance. Romancele sunt frumoase si afara si inauntru. Pacat ca nu am castigat vriun concurs de MISS, dar chiar si acolo se merge pe pile. Romancele sunt cele mai tari !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu-mi plac deloc rusoaicele! PS:Sunt ca niste barbati si mai sunt si betive.Indiencele mai sunt frumoase, dar desigur dupa romance. Romancele sunt frumoase si afara si inauntru. Pacat ca nu am castigat vriun concurs de MISS, dar chiar si acolo se merge pe pile. Romancele sunt cele mai tari !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt frumoase si romancele si braziliencele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Braziliencele arata bine doar atat.romancele sunt cele mai frumoase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Araboaicelehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Basarabencele sunt cele mai frumoase femei si mai de treaba femei, nu romancele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci noi rusoaicele suntem cele mai frumoase. Ce nu este clar?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti roaman normal ca spui ca romancele, daca esti rus normal ca spui ca rusoaicele, eu cred ca fiecare femeie are calitatile sale.Si eu tin cu romancele pentru ca sunt romanca, dar cum am spus mai devreme, fiecare avem calitatiile si defectele noastre.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slavele in special rusoaicele(colo s-a pastrat gena mai bine)si dupa noi.suntem o amestecatura intre traci si slavi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cam zapacita si nu imi place de ea e naspa sunt adela din bucuresti adela popescu daca ma urasti spune mi adela_1567_popescu

| dya_7401 a răspuns:

Eu cred ca romancele si indiencile sunt cele mai frumoase deoarece in anii trecutii 2 sau 3 indienci au castigat,, Miss world"cum ar fi :shushmita sen si aishwarya rai. sunteti de acord cu mine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca romancele sunt frumoase pentru ca eu sunt romanca

| Sabina_4210 a răspuns:

Ucrainencele

| andyy1 a răspuns:

Eu cred ca cei care fac topuri cu clasificari de genul "cele mai frumoase","cei mai frumosi" transmit prostia si in forma pura.Ca si cum eu as zice ca albastrul este cea mai frumoasa culoare..de ce? ...pentru ca imi place miehappyFrumusetea e ceva f relativ.Ce imi place mie altuia i se pare banal, naspetziu etc.Si app nu exista femei "slave"(scriau niste destepti mai jos). Slav, latin, germanic se refera la LIMBA! Nu inseamna rasa sau etnie! Iar ucrainienii sunt traci/daci slavizati, la fel si sarbii.Tracii oricum au ocupat teritorii imense din Europa.Nu exista neam european care sa nu aiba sange tracic.K doar ei sunt "parintii" Europei ca sa zic asa.Am vazut sute si mii de rusoaice si nu mi se par mai faine decat romancele,unguroaicele, cehoaicele etc, insa comparativ cu femeile din vest, acele feministe independente, barbatoase, care schimba barbatii ca pe ciorapi si care nu dau 2 bani pe felul in care arata, da..rusoaicele si nu doar sunt categoric mai faine si mult mai supuse.(cel putin la inceputhappyConcluzia mea:fara indoiala procentul de femei frumoase,aranjate este mult mai mare in Europa central-rasariteana comparativ cu vestul Europei sau America(am scris mai sus dc).Din vest cred ca francezii au dat cele mai multe frumuseti:Brigitte Bardot,Leticia Casta,Michelle Mercier,Sophie Marceau,Melanie Thierry, Isabelle Adjani, Emanuelle Beart, Jeanne Moreau, Delphine Serig etc.Italiencele si spanioloaicele sunt pentru cei care prefera genul arabesc,cu pielea inchisa, ochi negri.(si nasul marelaughingMai sunt si exceptii desigur, dar pe alea le vezi numai in revistelaughingDe la nord-africani au ele(si ei) in sange si asa zisul temperament pe care toti desteptii lu'peste s-au si grabit sa-l numeasca "latin".N-am vazut in nicio tara europeana oameni care sa urle, sa se certe si sa gesticuleze mai mult ca italienii.(la fel ca fratii lor marocani, egipteni etclaughingSi nici femei mai geloase.Concluzia..votez pentru est-europence dar nu pentru o tara anume, pentru ca nu e cazul.Toate aceste tari,Ungaria,Romania, Moldova, Ucraina, Slovacia, Serbia etc au femei faine.