| Stefiii87 a întrebat:

Care sunt materiile care le faci la liceu pe profil matematica-informatica?

4 răspunsuri:
| NoisyDream a răspuns:

Faci de toate incepand de la matematica, informatica, romana pana la logica, sport, desen si muzica. Numarul de ore e singura diferenta fata de celelalte profile big grin

| claudinho18 a răspuns:

Pai la matematica-informatica faci toate materiile si cam la toate profilele la fel, in clasa a 11a se face putina diferentiere intre profile, pana atunci difera doar numarul de ore... de matematica de exemplu ai 4-5 la mate-info, la alte profile nu cred ca ai mai mult de 3

| claudinho18 a răspuns:

Eu unul de chimie nu m-am tinut pentru ca la Automatica stiam ca nu imi trebuie. oricum nu s-a prins de mine chimia. Daca stii ce dai la admitere si pe ce se bazeaza facultatea pe care vrei sa o urmezi de prin a 11a poti sa te ocupi mai mult de una dintre fizica, biologie, chimie, informatica.

| Potarniche a răspuns:

Romana, matematica,biologie,engleza,fraceza,muzica,desen,logica,chimie,fizica,religie,geografie, istorie, informatica, tic, dirigentie big grin.