| Demeister a întrebat:

Care universități din țară au cei mai mulți studenți străini?

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Tu ai, in fiecare saptamana, alta obsesie?
Pana acum, ne-ai ucis cu vilele si bogatii care au nevoie de protectie.
Acum, ne bombardezi cu viata universitara.
Astept cu nerabdare urmatoarea fixatie.
Putem deschide pariurile? Putem? Putem? laughing

| corolav a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Punct ochit, punct lovit!
Nu mă așteptam să fie atît de dur dar mă așteptam la un astfel de răspuns.
Vorba cîntecului: Greu se mai fac oaenii oameni.
Scuze! Să ai sănătate!

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru corolav):

Asta a fost dur? Inseamna ca nu ma cunosti!

| corolav a răspuns:

Amice, am intrat, puțin, pe întrebările și răspunsurile tale și
m-am cam edificat.
Cred că ai unele descărcări eterice în zona boreală a constituției tale.
Pentru că că ne dai din plin dovada grobianismului și a impotenței tale intelectuale.
Dar, vorba aia: La așa cap așa căciulă!