| free2infiltrate a întrebat:

Carti crestine Gratuite:
http://gratis.5c.ro/......fe-mision/
O lista cu toate cartile crestine gratuite oferite de "The New Life Mision"
Ce parere aveti de ele?

5 răspunsuri:
| Georgiana2030 a răspuns:

Oferim carti crestine celor pasionati de lectura si interesati de subiecte variate din Sfanta Scriptura.
Solicitati carti interesante pentru beneficiul sufletului tau.
Solicitati printr-un mesaj cu numele complet, adresa corecta si nr dvs. de telefon valabil. www.nlmission.com

| gabi0708 a răspuns:

Faptul ca sunt crestine, e bine. Problema e daca sunt si ortodoxe>

Răspuns utilizator avertizat
| natalya27 a răspuns (pentru gabi0708):

Ma scuzati ca intervin chiar daca au trecut vreo 3 ani de atunci si nici macar site-ul nu mai este valid. Dar atunci cand auziti de "crestine", e vreo problema? Atata timp cat sunt carti nu au fost scrise tot de oameni cu inteligenta... O inteligenta crescuta fata de inteligenta multora dintre noi... Chiar face o atat de mare diferenta faptul ca autorul a apartinut unei anumite religii sau "credinte"? Nu pot fii cartile la fel de bune sau sa expime adevar sau lucruri bune daca sunt de o alta religie sau credinta? happyAstept raspuns si parerea dumneavoastra vis-a-vis de subiectul acestahappy Cu stima, multumesc anticipat happy

| Dragomir_Petrica_1977_hkys a răspuns:

Nu stiu cum sunt..nu le.am citit..pentru ca nu le am.