| Anna1999 a întrebat:

Ce telefon mi-ati recomanda cu Touchscreen, mediu? Am avut un Samsung Corby si un LG GS290.

12 răspunsuri:
| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Eu am de ceva timp Lg Optimus me si sunt foarte multumita de el happy. nu e cine stie ce dar are tot ce imi trebuie laughing ( radio wi-fi sistem de operare android 2.2 camera de 5. ti-l recomand smug

| C8PILUcool a răspuns:

Nokia x3-02 sau Nokia c3-01

| Bloomi a răspuns:

Samsung galaxy mini

| RudeGirl a răspuns:

Poti sa-ti ei un Galaxi Miniwinking

| edy_9424 a răspuns:

Eu tias recomanda telefonul kp502.

| mihairacu a răspuns:

Lg optimus one.nu ma mai satur de el

| xXL1V1UXx a răspuns:

Pai daca nu te intereseaza pretul ia-ti in iPhone 4S si ai scapat de grijiwinkingbig grintongue

| Anna1999 explică (pentru xXL1V1UXx):

Nu vreau Iphone...

| UKF a răspuns:

Depinde si de buget laughing... acus 2 ani am luat un telefon LG KU990I si nu pot spune ca m-am plans de el. pretul era acceptabil ( 4 milioane jumate ) cand l-am luat eu. acum cred ca e mai ieftin... camera e de 5 megapixeli dar din pacate nu avea casti si nu are android happy

| Anna1999 explică (pentru UKF):

Nu ma intereseaza pretulbig grin!

| UKF a răspuns:

Pai cum iti spuneam daca vrei un telefon mai performant iti aleg un Samsung Ace e miniu de la Samsung galaxy 2 la 14 mil cu android primesti 2'carcase una alba si una neagra biltz camera 5 megapixeli eu pe asta il am in prezent si nu ma pot plange dac upgroadezi androidu are 4.1si de la inceput e 2.2 sau la un pret mai mare nu iti recomand un HTC desire pentru ca camera nu-i buna de nimic telefonul e bun de office ia-ti un Iphone la un pret mai mare happy

| aLA15 a răspuns:

LG Optimus One