| savancea a întrebat:

Cat costa o meditatie la chimie si biologie? vreau raspunsuri serioasehappy

5 răspunsuri:
| RainOfColors a răspuns:

Cred ca in jur de 50 lei pe sedinta de 2 ore. Depinde de profesor.

| savancea explică:

Atat de putin? eu m-am gandit ca este in jur de 70 de lei thinking

| fdhgcvnb a răspuns:

Buna! Depinde de profesor, insa, majoritatea cer 50-60 de lei pe o sedinta de doua ore, indiferent ce materie este.Si ai grija sa fii singura meditata-adica sa nu fiti doi-trei copii meditati in acelasi timp doar pentru ca scapati mai ieftin, pentru ca daca esti singura, profesorul are toata atentia asupra ta si intelegi mai usor.Bafta! happy

| Sorin122 a răspuns:

Depinde de prof/meditator cat cere...

| Sarittah a răspuns:

Pai depinde ce fel de meditatii,adica unde, cu cine, etc...