| Evileye6 a întrebat:

Cat de studiosi sunteti? Cat de tocilari?

Răspuns Câştigător
| Ioana353 a răspuns:

A fi studios nu inseamna a fi tocilar!
fac parte din grupa studiosilor si nu imi este rusine
mai ales fetele de la care parintii asteapta mai mut nu va simtiti putin rusinate sa mergeti la scoala si sa spuneti:am uitat caietul acasa, am fost plecatala bunic etc, etc
ganditi putin caci nu stica

15 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Scoala este foarte buna, dar mie nu prea mi-a placut

| Faηta a răspuns:

Chiar deloc! rolling on the floor

Eu am media 10, dar nu invat, impusc note, cand e sa ma asculte invat lectia repede in clasa tongue

| Simona a răspuns:

Mmm...nu sunt tocilara in nici un caz!

hee hee

Invat cand stiu ca trebuie sa ma asculte! laughing

| FucktheSystem a răspuns:

0%. Nu imi place ce invat, tot ce stiu este din ce imi amintesc, si uimitor am o memorie buna. Adica am o medie destul de mare si anul asta am invatat decat o singura data, si de teme sa nu mai spunem.

| dany3la a răspuns:

Nu sunt tocilara.Nu invat nici macar la teze dar tot i-au note mai mari de 5.

| bebetho a răspuns:

Studios e cel care invata din placere, din dorinta proprie.
Tocilar e cel care invata pentru o nota de exemplu, care invata mecanic, din obligatie.
Sunt studios dar nu inteleg cu ce te ajuta pe tine sa stii asta.
Byebye.

| tHeAnGeLoFwOrLd a răspuns:

Eu invat asa si asa.Nu e bine sa inveti mult pentru ca poti ajunge la tocilarie.Dar nici prea putin pentru ca vei ajunge sa fi bataie de joc. Deci e bine sa te mentii la invatat.Bafta!

| Stefania96dfg a răspuns:

Invat atat cat trebuie ( nu prea mult), cateodata chiar deloc!

| Patry a răspuns:

Eu una nu fac parte din partea tocilarilori. Mai mult caut oameni de distractie ca mine dar nu prea mai sunthee hee. Eu una sunt anti-tocilari= anti-invatathee hee.

| Coriine a răspuns:

Pe atat cat esti tu de inteligent. In acest caz, DELOC!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt tocilara si nici studioasa. Imi place doar sa aflu cat mai multe lucruri, sunt curioasa si asta ma face sa caut /invat.

| AnNe a răspuns:

Nu sunt tocilara dar sunt si cat se poate de serioasa cateodata ma concentrez la scoala cateodata is cu cau-n noritongue ciusswave

| Evileye6 explică:

Ca sa-ti raspund la intrebare, bebetho, vreau sa cunosc lumea s-o inteleg caci la capitolul asta nu ma pricep si din ce am vazut aici oamenii ca mine sunt pe cale de disparitie.

| HooDCrisTy a răspuns:

0%

| BoomLove a răspuns:

100%. Cel mai tocilar din parcare. b-)