| CrazYKid0 a întrebat:

Pentru cei care sunteti din Iasi, liceul Mihai Eminescu, este o scoala buna? Adica... stiu ca se face carte acolo dar este o scoala lejera sau stricta? Cum is elevii de acolo? tocilari, fitosi, de treaba... etc.

3 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Majoritatea sunt de treaba, dar sunt si din cei care fura si fac altele. Oricum, internatul este sub orice critica.

| LanGooP a răspuns:

Sunt cativa tocilari, dar is de treaba.FItosi nu prea cred.Deci recomandare mea este sa te duci acolowinking

| CrazYKid0 explică (pentru LanGooP):

E stricta scoala?