| SweetSacrifice a întrebat:

Cum sunteti vazuti in scoala/liceu. Sunteti printre persoanele populare, tocilari, ciudati etc? Cum va comportati cu persoanele din jur? De ce?

4 răspunsuri:
| Denisa_7218 a răspuns:

Nu sunt cea mai populara fata din scoala, dar nu sunt nici tocilara sau ciudata.Sunt o fata normala care se intelege cu toata lumea, dar cei care sunt nesimtiti si plini de ironie care cred ca au o stima de sine foarte ridicata(cei mai multi se insala din cauza ca ei cred ca sunt fff populari numai ca se imbraca foarte bine sau vorbesc nu stiu cum)

| any1234 a răspuns:

La scoala sunt populara, dar cateodata cred ca colegii nu ma cunosc si ma fac sa plang

| Disstrict a răspuns:

Sa zicem doar ca eram oaia neagra din liceu thinking Niciodata nu stateam in banca mea tot timpu faceam cate ceva de popular eram destul de popular da nu ma prea bagam in seama cu ei pentru simplu fapt ca ori incercau sa se imprieteneasca de frica ori ca aveau un interes thinking

| ChalkOutline a răspuns:

Ciudata. Ii cam ignor. Ei, pai... s-au obisnuit cu mine.