| anonim_4396 a întrebat:

Cat este taxa la UMF Cluj specializarea Asistenta Medicală Generala? 8100 lei, 6000lei sau 4800lei? Ca nu imi dau seama din tabelul ala, va rog!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E 4800 lei. Te uiti la numarul de credite. Asistenta medicala are 240 credite. In tabel e la 4800 lei pe an.

4 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

Cum nu îți dai seama? Cu tabelul în față nu știi?

| aaanamariaaa a răspuns (pentru ancaval):

Nu scrie ca de exemplu;
Medicina generala 9000lei
Stomatologie9500lei
Kinetoterapie 74700lei
Blahblah etc
Scrie creditele, nu specializarea si numarul de lei ca si taxa. de aia nu am inteles. Daca tu întelegi spune mi si mie. Daca nu ce rost a avut sa iti pierzi din timp doar sa ma iei peste picior. Mersi de ajutor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da un link cu tabelul ca iti zic eu.