| aead a întrebat:

Salut, credeti ca o sa fie concurenta mare la medicina pe specializarea " asistenta medicala generala "?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza? cine stie, CUNOASTE.da de ce vrei tu asistent ori inginer? care e problema? daca vrei bani fa-te bugetar, functionar, politician.nici nu trebuie sa stii prea multe fiindca daca ai pile bune si neamuri in istem, se gaseste intodeauna un prost care sa-ti faca treaba, iar tu doar incasezi salariul?