| Elena_Roxana_1999_SB3R a întrebat:

In cat timp se aproba o cerere de transfer?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui despre ce transfer este vorba.
Daca esti eleva si vrei sa te transferi la alt liceu aprobarea depinde de Consiliul de Administratie, asa ca se va aproba sau nu la prima sedinta a acestuia. Sedintele CA se fac lunar asa ca termenul poate fi de la cateva zile la cca o luna, depinde de ziua cand ai depus cererea, respectiv imediat dupa o sedinta a CA sau in apropiere de prima sedinta a CA dupa depunerea cererii.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cererile de transfer se aprobă în şedinţa de Consiliu şi acestea au loc lunar ( depinde de data fixată )!
Deci, poate dura chiar 4-6 săptămâni ( depinde de data la care ai depus Cererea şi data la care are loc următoarea şedinţă de Consiliu )...

Toate cele bune!

| bursuc001 a răspuns (pentru bursuc001):

Vezi alte detalii în răspunsul pe care l-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......fo-ma-pot/

| Anonimuserr a răspuns:

Depinde, cam o săptămână.