| AvalohAlyn a întrebat:

Cat timp iti trebuie ca sa inveti pentru bacalaureat? De cand ar fi bine sa te apuci si cat timp ar trebui sa stai sa inveti?

3 răspunsuri:
| Blastphemy a răspuns:

Depinde la ce profil ești. Eu am fost la filologie. Numai geografia am învățat-o mai din timp pentru că îmi plăcea mult și un pic de istorie. Restul, în ultimele două luni. Tot am luat un 9. Oricum, e bine să înveți de la începutul anului.

| AlecuAlex a răspuns:

Depinde mult de profil invata de la inceputul anului si fa si ore suplimentare nu te mai axa pe altceva decat ceea ce iti trebuie

| Patricia_Hadarig_1997 a răspuns:

Învață în fiecare zi macar puțin happy