| unu3doi2trei1 a întrebat:

Câte ore se fac la fiecare materie pe săptămână în clasa a11 pe mate-info(simplu) și care sunt acestea, fără opționale?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Imi pari simpatic deși ești deficitar la "diplomație" așa că ia de aici, e in vigoare

https://imgur.com/a/XgTXYAy

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dă-ne un motiv (credibil) să ne dăm peste cap in a-ți da răspunsul

| unu3doi2trei1 explică (pentru sierra1):

În felul acesta ajuți un viitor (biet) elev de clasa a11-a să știe ce ore și în ce număr va avea Ohappy Ce am găsit pe net e vechi de 10-11 ani, poate între timp s-a mai schimbat și d-asta am întrebat, poate vede cineva care știe întrebarea și răspunde.

| sierra1 a răspuns (pentru unu3doi2trei1):

Nu mami, zi și tu un "vă rog", "merci" sau similare. Eventual de ce te frământî acum, asta. Și apoi, cu plăcere!