| Meineherz a întrebat:

Cati ani dureaza facultatea de psihologie? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| SmokeyEye a răspuns:

Dureaza pana o termini.Ideal ar fi sa o termini in primii 3 ani. Un an fiecare an, dar se poate si mai mult. Dupa ce iti iei licenta, poti continua studiile cu un master care tine 2 ani, iar daca iti iei dizertatia ( examenul de final-dupa 5 ani) poti continua cu doctoratul..sau poti face mai multe specializari la master.

5 răspunsuri:
| agnessme a răspuns:

Intretimp Daca nu ai gasit inca un job perfect.......mai ai o sansa! copiaza linkul http://adv.justbeenpaid.com/? r=rh2h7V6zGi&p=jssbooster14 poti simplu sa lucrezi de acasa, FREE time. nu trebuie sa stii calculator, decat sa tastezi! BAFTA! ASTA E SANSA TA! vei fi ghidat pas cu pas

| cataleya a răspuns:

4 ani liceul si 2 ani stagiul

| Meineherz explică (pentru cataleya):

Nu 3 ani? Stii sigur?

| cataleya a răspuns (pentru Meineherz):

Eu am auzit de 4 ani happy