| Milieu a întrebat:

Caut pe cineva care sa ma ajute sa traduc niste pagini din romana in germana, contra cost. Va rog sa raspundeti numai daca cunoasteti foarte bine limba germana. Va multumesc!

3 răspunsuri:
| Gur1tza a răspuns:

Poti sa traduci si pe net sau la un cabinet acreditat de traducere!

| Milieu explică (pentru Gur1tza):

Traducerile nu sunt chiar asa bune pe net. Ai ceva sugestii de site-uri care traduc cum trebuie? cat despre cabinetul acreditat de traduceri, iti goleste buzunarele de tot. Eu speram la niste ajutor, contra-cost cum am zis, dar sub pretul celor ce sunt translatori acreditati in domeniu.

| Gur1tza a răspuns:

Google traslater eu stiu ca e bun..cu el mi.am facut multe proiecte in franceza si engleza.