| Telu_Andreea_1984 a întrebat:

Caut rezultatele de la CONCURSUL NATIONAL INTERDISCIPLINAR + POEZIE din data de 20.04. 2013

9 răspunsuri:
| Kerli a răspuns:

Se afiseaza la scoala la care s-a tinut concursul
rezultatele finale(dupa contestatii) se afiseaza pe internet luni

| Telu_Andreea_1984 explică (pentru Kerli):

Vreau sa le gasesc pe internet

| Aberdeen a răspuns:

Vrei sa spui concursul +/-POEZIE.am participat si eu, spune-mi ce clasa, poate reusesc sa te ajut cumva.(eu sunt a 6-a)

| zurick a răspuns (pentru Aberdeen):

Salut! Ma ajuti si pe mine ca nu le gasesc[clasa 6, judet Vaslui]

| Aberdeen a răspuns (pentru zurick):

Imi cer scuze, dar eu sunt din Braila si noi am primit clasamentul si baremul de aici. happy

| zurick a răspuns (pentru Aberdeen):

Nu-i nimic, am aflat punctajul pe care l-am facut.Am luat 103 puncte.Tu cat ai luat?

| Aberdeen a răspuns (pentru zurick):

97. felicitari happy, eu sunt mai mult pe partea de romana.

| zurick a răspuns (pentru Aberdeen):

Felicitari si tie! Sunt mai mult pe partea de mate.

| maria6 a răspuns:

Din ce judet?