| Lacramioara_6794 a întrebat:

Ce ar trebui sa fac atunci cand profa de engleza nu ma pune deloc sa raspund atunci cand stau cu mana ridicata si stiu, iar cand nu stiu eu sunt prima pe care o intreaba... nu dati raspunsuri precu "stai cu mana ridicata mereu"laughing

5 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Stie ca esti buna; de unde se gandeste, sa lasa si pe altii; iar in cazul, in care ceilalti nu vor stie rasp., automat ca te pune pe tinewinkingsa le arati ce stii...tongue

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Sfatul lui april e foarte bun. Dacă îi arăţi că ştii şi eşti pregătită e foarte probabil să se orienteze către alte persoane din clasă care nu sunt pregătite. Dacă pari neinteresată e mai probabil să te întrebe pe tine.

| DeMentaa a răspuns:

Doamna doama (si strigi tare daca sti laughing )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubeste si vrea sa te stimuleze sa stii mereubatting eyelashes

| Denisa_8486 a răspuns:

Nu mai sta cu mana sus si tine'o jos...asa am facut si eu