| MyName_4993 a întrebat:

Ce caiet imi trebuie la materia tic si la logica?

7 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

La TIC iti trebuie un caiet de 48 de mate, iar la logica unul de romana de 48, dar s-ar putea ca profesorii tai sa aiba alte pretentii, pe care vi le vor comunica la prima intrevedere.

| Nastia a răspuns:

De preferat de mate.nu o sa faci nici un calcul dar sunt materii mai mecanizate.nu pentru imaginatie, ca romana

| CM7YRE a răspuns:

O sa-ti zica profesorul/profesoara, sunt bune ambele, si studentesti si mici, si de matematica, si de romana :p

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

La tic iti poti lua un caiet de matematica mic si la logica unul studentesc.

| F. a răspuns:

TIC- caiet de mate
Logica- am avut tot unul mic de mate, dar poti avea si dictando xcum este putina materie in clasa a IX-a

| Ella995 a răspuns:

La tic de mate, iar la logica dictando, credbig grin

| annessyas a răspuns:

La tic matematica si la logica romanahappy