| anonim_4396 a întrebat:

Ce carte recomandati pentru semestrul 1, anul 2, Medicina(la anatomie)? Anatomie Clinica "Ion Albu" sau Papilian?

Răspuns Câştigător
| WhiteLife a răspuns:

Trebuie sa vezi neaparat ce bibliografie recomanda profesorul de la curs, pentru ca s-ar putea sa conteze la examen. Din cate stiu, de obicei se recomanda Papilian.

| Anonim20000000 a răspuns (pentru WhiteLife):

A spus ca pot folosi ambele carti.

| WhiteLife a răspuns (pentru Anonim20000000):

Atunci ia cartea pe care o gasesti cel mai usor, sau e mai ieftina big grin

3 răspunsuri:
| Eireann a răspuns:

Papilian - eu asta am folosit. Dar trebuie sa asculti ce spune profesorul.